Patryk Brocsa
Dołączył/a: sierpień 2011
K-lin
0 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Brakowało mi ostatnimi czasy gry z pominięciem drugiej linii. W tym spotkaniu, już parę takich piłek poszło ;)
1
Ta wiadomość strasznie mnie ucieszyła. Sergio był, jest i zapewne będzie jeszcze przez wiele lat filarem katalońskiego giganta. Ostatnio miewał załamania formy, ale kto z naszej drużyny ich nie miał? Być może piątka na plecach da mu przysłowiowego kopa w poślady i Busi z biegiem czasu stanie się bardziej charyzmatyczny i będzie dowodził zespołem nie z linii obrony jak to miało w przypadku Puyiego, a z linii pomocy równie dobrze co legendarny kapitan.
1
Bardzo chciałbym, aby Alexis został, choćby dlatego, ze w poprzednim sezonie jako jednemu z nielicznych "chciało mu się". Zostawił kawał serca na boisku, do tego świetny mundial w jego wykonaniu. Jeśli zarząd ma sprowadzić Suareza za horrendalną kwotę kosztem Alexisa, to sporo przeholuje. Luis w Barcelonie nie będzie tak grał jak w Liverpoolu. Przepraszam bardzo, ale trzech wielkich liderów w jednej linii to zdecydowanie za dużo. Udało mi się przeczytać w komentarzach, że kiedyś pogodzono tercet Eto'o, Henry, Messi. Pragnę przypomnieć, że Messi był wschodzącą gwiazdą, a Eto'o miał zdecydowanie mniejszą renomę od Titiego. Gdyby doszło do transferu Draculi, Barca miałaby najlepszy atak na papierze. W realiach różnie mogłoby być.
6
Transfer Kroosa jest realny, zdecydowanie lepiej zaaklimatyzowałby się wtedy Ter Stegen, ponieważ miałby swego rodaka w klubie i na odwrót. Druga sprawa to spore umiejętności Toniego i cena, która nie będzie wygórowana.
2
O mały włos i by LM wygrał.
0
Jeśli potwierdzi się to, że Luis chciałby często korzystać z formacji 3-5-2 to Cuadrado będzie dobrym wyborem. Chłopak dużo biega i na skrzydło w takim ustawieniu pasuje jak ulał, więc może Lucho przytaknął na tą propozycję, którą klub zrodził już parę miesięcy temu :)
5
Alexis musi zostać! On jako jeden z nielicznych cały sezon zapieprzał na boisku, dodatkowo jest drugim strzelcem drużyny. Chłopak sobie żyły wypruwał harując za dwóch(Messi) i niejednokrotnie wspomagał Alvesa, który często zapominał o powrocie. Mam nadzieje, że Lucho będzie chciał go zatrzymać, a jeśli miałby już jakiegoś skrzydłowego sprzedawać to Pedrito, który ciągnie tak samo jak większa część drużyny, na oparach Barcy sześciu pucharów.
0
Enrique jest bardzo charyzmatyczny :)
0
Off top: Ma ktoś może link do kapitalnego sprintu Puyola przez praktycznie całe boisko, który skutkował zatrzymaniem napastnika rywala?
2
Dwóch mega charyzmatycznych muszkieterów z bordowo-granatową plamą na sercu u steru pierwszej drużyny. Ten duet mógłby osiągnąć wiele, zważając, że zarówno Lucho jak i Puyi z opaską kapitańską Blaugrany styczność przez wiele lat mieli, co równa się sporemu zapasowi autorytetu u graczy Dumy Katalonii. Jak wiemy diabeł tkwi w braku zaangażowania i oni mogliby zaszczepić nowego ducha drużynie.
0
Jeśli Neymarowi (tfu, tfu) się coś stało, to nasza siła napędowa spadnie do zera. Ostatnio on ciągnie grę.
0
Przy 100% posiadaniu to Barca na 200% nie przegra :)
0
Visca el Barca !!
0
City się napędza, z każdą minutą coraz bliżej zawału jestem.
0
Leo chyba przeczytał artykuł odnośnie jego statystyki strzeleckiej w tym sezonie patrząc przez pryzmat poprzedniego.
0
W końcu Leo się przebudził :)
0
Panie dzieju, Tito już na ławce nie ma.
0
Messi to na spacer się wybrał ? Mundial, mundialem, ale powinien w takiej sytuacji włączyć wyższy bieg.
0
Kupić 2xŚO, "dziewiątkę" już mamy.
0
I RM ma tylko 1pkt straty ;/
0
Sugerujesz sprzedaż obu panów ?
0
Sandro musi pomyśleć nad transferami, bo niedługo to z Barcy Milan się zrobi.
0
Nie ma kompletnie ruchu w ataku ;/
0
Atleti ciśnie ;/
0
Messi już od paru lat tak gra. Po prostu wie kiedy przyśpieszyć ;)
0
Wszystko fajnie, ale Alexis słabo piłkę przyjmuje. Odskakuje mu za daleko przez co ma mniej czasu na strzał.
0
W końcu jest wola walki ;]]
0
Pedro w końcu schodzi do środka i strzela, a nie podaje do tyłu i teraz mamy efekty ;))
0
Pedro ;)
0
Widzimy co dla Barcy znaczą Leo i Neymar.